Ünnepeld velünk az Izgiland játszóház 2 éves születésnapját!

Pályázat!

Nyerd meg a két felejthetetlen Izgiland születésnap egyikét*.
Nincs más dolgod, mint, hogy rajzold le, vagy írd meg nekünk, milyen volt életed eddigi legszebb születésnapja.
A fődíj 2 db 10 főre szóló születésnapi rendezvény az Izgiland játszóházban!

Az alkotásokat a palyazat@izgiland.hu e-mail címre várjuk 2015. október 20-ig, a gyerkőc nevének és életkorának feltűntetésével.
A beérkezett alkotásokat zsűri értékeli.
Eredményhirdetés: 2015. október 28. 18 óra az Izgiland játszóház és gyermekmegőrzés Facebook oldalán.

A nyerteseket e-mailben értesítjük.
Ünnepélyes díjátadó az Izgiland születésnapi és halloween rendezvényén október 31-én 17 órakor.

*A nyeremény más kedvezménnyel nem összevonható, készpénzre nem váltható. A nyeremény 2016. október 31-ig használható fel, előre egyeztetett időpontban. A nyeremény 10 fő gyermek részére szól (egy meghívott által) és az 1. születésnapi csomagot tartalmazza. (Részletek a csomagról weboldalunkon.)

Boldog születésnapot Izgiland!