Hogyan szabaduljunk meg negatív érzelmeinktől?

könyvajánló

Kurt Tepperwein: Lelkünk üzenete – Hogyan szabaduljunk meg negatív érzelmeinktől

lelkunk uzenete_kepA negatív érzelmek – mint a bűntudat, a düh, a kétség, a csalódás – nyomot hagynak a lelkünkben. Minél hosszabb időn át vagyunk kitéve ezeknek a rossz érzelmi állapotoknak, annál maradandóbbak lesznek a nyomaik is. Kurt Tepperwein kifejlesztett egy eredményes lelki méregtelenítő módszert, amellyel fel tudjuk frissíteni, sőt úgyszólván újraéleszthetjük a lelkünket. Meggyőző és könnyen alkalmazható programmal magyarázza el az okokat; hogy hogyan szabadulhatunk meg a negatív mintáktól; és hogy mely tényezők segítik a lelki higiénét. A nélkülözhetetlen tanácsadó könyvet egy sor személyes kérdéslista és az önvizsgálat elvégzéséhez való gyakorlati útmutató teszi teljessé.
“Ismerjük fel, hogy minden helyzetben megvan a lehetőségünk arra, hogy eldöntsük, mit állítunk a középpontba, és hogyan akarunk reagálni. Kövessenek az úton, és meglátják, hogy minden bosszantó helyzetben van legalább egy olyan aspektus, amely hálára vagy örömre adhat okot.”