Hetedhét Játékfesztivál Székesfehérváron

hetedethetSzékesfehérvár belvárosa egy igazi csodaországgá alakul át május 28-29-én, Gyermeknapon. Felhúzzuk hétmérföldes csizmánkat és héthatárra szóló játékokkal ünnepeljük a gyereknapot. Kalandos kihívásokban, rengeteg játékban, vidám előadásokban és sok-sok nevetésben lehet része azoknak a családoknak, akik a minden évben más tematikára épülő hétpróbán is részt vesznek. A gyereknap mellett a Hetedhét Játékmúzeum születésnapját is ünnepeljük, ezért egész hétvégén tart a játékünnep. A belváros és a múzeum ilyenkor játékországgá változik, ahol a gyerekek kedvükre válogathatnak az elmélyülős, alkotós, lazítós, vagy a pörgős, nyüzsgős és zenés-hangos programok közül.