Magyar eredetű lány nevek

Üdvöske

VIOLA VIRÁG VÍTA

Zöldike

Nyárindító vasárnap a Városmajorban az egész családnak

Gyerekszínház, családi programok és Kiscsillag-koncert.

Június 12-én, egész napos nyárindító nappal nyitja meg kapuit a Városmajori Szabadtéri Színpad. A három hónapon át tartó, zenés és prózai színházi előadásokból, komoly-, könnyű- és világzenei koncertekből, valamint gyerekszínházi matinéelőadásokból álló rendkívül színes városmajori programsorozatot egy minden korosztályt megmozgató, fergeteges vasárnappal indítjuk útjára.
Egész nap izgalmas ügyességi játékok, interaktív foglalkozások, hagyományőrző és tudományos kalandpark, vidám zenés talpalávaló, ugrálóvár, körhinta, vattacukor, arcfestés és sok más elmaradhatatlan vásári mulatság gondoskodnak az önfeledt szórakozásról.
Ezen a napon a szórakozás mellett nyereményjátékok, akciók, szerencsekerék és ajándékok sokasága csábítja a résztvevőket, hogy a nyári fülledtségben is visszatérő vendégei legyenek majd a Városmajor hűs fái alatt meghúzódó színpad pezsgő életének.
PROGRAM10.30-tól gyerekszínházi előadás
A Brass in the Five: Mese a rézhegyen túlról című fergeteges zenés mesejátéka ízelítőt is ad mindabból, amiért érdemes lesz visszalátogatni a városmajori matinésorozat vasárnap délelőtti előadásaira. A rézfúvós kvintett zenés előadása a legkisebbekhez szól. Szontyoli, a szomorú király viccesen csavaros történetével, látványos jelmezeivel és a rézfúvósok egyedi, egész előadást átszövő hangzásával igazán egyedi és meghatározó élményt képes nyújtani a színház és a zene világával ismerkedő korosztálynak.napközben: ügyességi játékok, interaktív foglalkozások, hagyományőrző és tudományos kalandpark, vidám zenés talpalávaló, ugrálóvár, körhinta, vattacukor, arcfestés, mesesarok, zumba gyerekeknek
A Városmajori Szabadtéri Színpad a színházi előadások mellett meghatározó koncerthelyszínként is működik. A színes nyári koncertsorozatot a Kiscsillag zenekar Menetszél című akusztikus koncertje nyitja meg.
A Menetszél a Kiscsillag egyik emblematikus dala, a 11 éves zenekar első szerzeményeinek egyike. Fontos kiindulópontja a zenekar legutóbbi, Szeles című albumának is, de az idén elkészülő, Semmi konferencia című összefüggő zenei anyagának is ötletadó forrása. A Menetszél-koncerten a zenekar megidéz részleteket a készülő új lemezből is, de azért főként az elmúlt 11 év és az ezen idő alatt elkészült 4 album dalai lesznek terítéken.
Nyissuk együtt a nyárra!
www.szabadter.hu

Kedvenc blogjaink

Minden jog fenntartva © 2016 Felelős Szülők Iskolája Kft. • Kapcsolat: info@felelosszulokiskolaja.hu