A kristálynyaklánc nyomában – több, mint mesekönyv

Elveszett a Tündérkirálynő nyaklánca, amelyet mindenképpen fel kell kutatni.  A nyaklánc igen különleges kristályokból áll, az érzelmeket hordozzák magukban.  Ha a nyaklánc nem kerül vissza a Tündérkirálynőhöz, a kristályok elvesztik erejüket, és az érzelmek eltűnnek az emberek világából.  A két testvér a nyaklánc utáni nyomozás során nem mindennapi társakat szerez, varázslók, boszorkányok is részeseivé válnak a kalandnak. Vajon sikerül-e időben megtalálniuk a nyaklánc minden kristályát, amelyek időközben szétszóródtak, vagy el kell búcsúznunk az érzelmektől? A választ a könyvben megtaláljátok!

Vajon szükségünk van-e az érzelmekre egyáltalán? Jobb vagy rosszabb nélkülük? És egyáltalán ki és miért akarja eltüntetni őket? Itt egy mesekönyv, ami elvarázsol és utat mutat az érzelmek útvesztőiben.

22 történet 290 oldalon. Letehetetlen mese és egy hihetetlen kaland! A mesékben a szereplők nem szerepelnek a rajzokon. A szerzők igyekeztek elegendő információt adni róluk, hogy mindenki el tudja őket képzelni anélkül, hogy megmutatnák őket az illusztrációk. Ez a választás tudatos, hiszen az a cél, hogy a gyerekekben odabent is dolgozzon a mese, a szívükben és a fejükben egyaránt.

A kristálynyaklánc nyomában című könyv megvásárolható az Értsünk szót! alapítvány oldalán.