A tengeren is túl – pályázat

Könyvmoly vagy és a tollat is jól forgatod? Írj könyvajánlót Nógrádi Gábor: A tengeren is túl című könyvéhez, és nyerj!

A Móra Kiadó és a Cinema City alkotói pályázata a 9-12 éves diákokat szólítja meg. A Nógrádi-írások ifjú szerelmesei most azt is megmutathatják, hogy csinálnának kedvet egy saját szavaikkal megfogalmazott ajánlóval a könyv elolvasásához. Az egyéni pályaműveket május 9-ig lehet elküldeni a palyazat@mora.hu e-mail címre.

A legjobb tíz pályamű szerzője páros belépőt nyer a főváros vadonatúj színházába, a Hatszín Teátrumba, Nógrádi Gábor: Az anyu én vagyok című ünnepi előadásra.

A részletes pályázati kiírás itt olvasható.

A pedagógusok részére készített, a feldolgozást segítő oktatási segédanyag letölthető a mora.hu és a cinemacity.hu oldalakról. A könyv a pályázat időszakában 40% kedvezménnyel rendelhető meg a kiadó honlapján.