Egy egészen agyament atlasz a nagyvilágról

Egy egészen agyament atlasz a nagyvilágról címmel és szuper illusztrációkkal jelent meg Simon Adams hihetetlenül vagány könyve a HVG Könyvek gondozásában, Az agymanók bemutatják sorozat részeként. Ettől biztosan eldobod az agyad!

Miről kapta Brazília a nevét? Hol található a világ legmagasabban fekvő futballstadionja? Melyik ország terül el egyszerre két kontinensen is? A felfedezésen alapuló és a gyerekek természetes kíváncsiságára apelláló ismeretterjesztő könyvből, az Egy egészen agyament atlasz a nagyvilágról című kötetből most mindez kiderül. A vagány illusztrációk ezúttal is Lisa Swerling és Ralph Lazar munkái.

Készülj fel egy agyament Föld körüli utazásra! A dél-amerikai színes karneváli forgatagtól az ausztráliai grillpartiig rengeteg a látni- és tudnivaló! A kihajtható dupla oldalakon, látványos térképeken és izgalmas tényeken keresztül ismerheted meg a világot, ahol élünk.

Helló, én egy agymanó vagyok!

Gyere, utazzuk körbe a nagyvilágot és, fedezzük fel a hét kontinenst! Ismerjük meg minden ország fővárosát, népét, nevezetességeit és kereskedelmét!

Az agymanók bemutatják sorozat további kötetei:

Richard Walker: Az ​emberi test elképesztő működése

Carole Stott: A ​világűr legszuperebb intergalaktikus útikalauza