Filmajánló: Balerina

Az álmodozás és a kitartás, a vágyak gyeplői közé fogott kemény munka és az önfeledt tánc meséje a Balerina, melyet január 19-től játszanak a hazai mozik. A kis Félicie története kicsiknek-nagyoknak élvezetes és tanulságos lehet: kiváló családi film a hétvégére.

balerina 3A Franciaország távoli csücskében, egy árvaházban élő  Félicie-nek egyetlen szenvedélye van: a tánc. Legjobb barátjával, a feltalálói babérokra törő Victorral vakmerő szökési tervüket végrehajtva Párizs felé veszik az irányt, a fények városába, ahol éppen csak belekezdtek az Eiffel-torony építésébe. Félicie-re sosem tapasztalt küzdelmek várnak; legjobb formáját kell hoznia és tanulnia kell hibáiból, hogy valóra váltsa legvadabb álmát: ő legyen a párizsi opera prímabalerinája.

Balerina (Ballerina) magyarul beszélő, francia-kanadai családi animációs film, 89 perc, 2016

Trailer: http://www.forumhungary.hu/balerina/

Forrás: port.hu

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.