Legyen mesés a karácsony!

Örök ajándék, élmény és kaland egyben: mi az? A mese messzi világokba repít, és egyben önmagunkhoz, gyermeki fantáziánk motorjához is visszakalauzol. Lenyűgöz, szórakoztat, kíváncsivá és nyitottá tesz kicsit-nagyot egyaránt, és közelebb is hozza egymáshoz a színes mesekönyvet együtt lapozgató családtagokat. Két klasszikus történetet ajánlunk idén karácsonyra az Alexandra Kiadó könyveiből.

A hókirálynő – Hans Christian Andersen meséje nyománhokiralyno

m: 200X270, 68 oldal, ár: 2.499.- Ft

Alexandra Kiadó 2016.

Hans Christian Andersen halhatatlan meséi felnőttek és gyermekek számára egyaránt varázslatos utazást jelentenek a mesék káprázatos világába. A tiszta szívű, nemes lelkű főhősök harca a gonosszal, az ármánnyal vagy az előítéletességgel olyan történeteket szülnek, melyek soha nem vesztik érvényüket.

A hókirálynő meséje a tiszta, őszinte szeretet diadalma az önző, nagyravágyó hatalommal szemben. Gerda és Kay története híven tükrözi Andersen csodálatos mesevilágát, melybe beleveszni nem csak élvezetes, de tanulságos is bármely korosztály számára.

aranykulcsocskaAranykulcsocska – Alekszej Tolsztoj meséje nyomán

m: 200X270, 68 oldal, ár: 2.499.- Ft

Alexandra Kiadó 2016.

Az Aranykulcsocska meséje sok felnőtt számára ismerős lehet.

Alekszej Tolsztoj klasszikus történetében megelevenednek a bábszínház játékai, és elszánt harcot vívnak a gyengék és elesettek védelmében.

Burattino, az életre kelt fabáb ámulatba ejtő kalandokon megy keresztül társaival, hogy végül kiderüljön, mit is nyit valójában az aranykulcsocska.