Daloló állatok – pályázat 5-10 éves korú gyerekeknek

dalolo-allatokA Móra Könyvkiadó rajzpályázatot ír ki óvodai csoportok és iskolai osztályok részére, 5-10 éves korig. Játsszátok el és rajzoljátok újra Forrai Katalin Daloló ABC és/vagy Daloló állatok című kötetének összes dalát!

A Móra Könyvkiadó ismét megjelenteti ezeket a klasszikus műveket, ezúttal  a pályázatra beérkező, legjobban sikerült gyermekrajzokkal illusztrálva. A pedagógusok a szöveganyagot és a dokumentációt regisztrációt követően innen tudják letölteni. A pályaműveket csak akkor tudjuk elfogadni, ha egyik vagy másik kötet összes dalának illusztrációját tartalmazzák. Egy-egy vershez minden intézménytől maximum 3 rajzot fogadunk be korosztályonként. A pályaművek a beadás pillanatától a Móra Kiadó tulajdonát képezik, azt a szerző nevének feltüntetése mellett korlátlanul felhasználhatja.

Technika: Az alkotások bármilyen technikával készülhetnek, A/4-es méretben.

Beküldés módja, határideje: A pályaműveket a postai úton várjuk az alábbi címre:

Móra Könyviadó Zrt., 1134 Budapest, Váci út 19. A borítékra kérjük ráírni: „Daloló rajzpályázat”

A rajz hátoldalára kérjük ráírni: név, életkor, a megrajzolt dal címe.

Beküldési határidő: 2016. június 15., 24:00 óra.

elbírálás, közönségszavazás: A beérkezett pályaművekre internetes közönségszavazást hirdetünk a nagyközönség bevonásával a Móra Kiadó Facebook oldalán. Ezzel párhuzamosan a pályázat zsűrije a beérkezett alkotásokat külön értékeli.

Közönségszavazás: 2016. június 17. – július 1., 12:00 óráig.

A  szakmai zsűri által választott díjazottakat és a közönségszavazás nyerteseit a közönségszavazás lezárulása után hozzuk nyilvánosságra a Móra Könyvkiadó webes felületein.

Díjak:

Nyertes óvodai csoport:               40 000 forint értékű könyvcsomag