Ingyenes program csak pedagógusoknak CSOPA Playbarban!

A Csopa Pedagógusklub első, 2016. november 15-ei rendezvénye alkalmával szeretnénk lehetőséget biztosítani arra, hogy pedagógusként Ön elsőkézből ismerkedhessen meg a Csopa Playbar vadonatúj attrakcióival.

Az esemény időpontja: 2016. november 15. (kedd) 14.00 – 16.30

Helyszíne: Csopa Playbar, Buda EG (volt Új Udvar, 2.em.) 1036 Budapest, Bécsi út 38-44.

A regisztráció vége: 2016. november 11. (péntek) 24.00

Tervezett program:
  • 14.30-15.00 Bemutatkozik a Csopa Playbar
  • 15.00-16.00 Newton, Illúzió, Születés kiállítás megtekintése 15-20 percben  és a Richter Gedeon Labor bemutatása
  • 16.00-16.30 Fizika show látványos kísérletbemutatóval

Kapcsolattartók: Serfőző Andrea (serfozo.andrea@csopa.hu , +36-30-688-2128)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

A rendezvényen való részvétel klubtagjaink számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Ha még nem Klubtagunk, akkor a rendezvényünkön azzá válhat! A Csopa Pedagógus Klub Tagság ingyenes! A rendezvényre kérjük hozza magával érvényes pedagógus igazolványát.

infok: itt

• alapító, ügyvezető

Tibenszky Moni Lisa

2 gyermek édesanyja, újságíró, marketing-kommunikációs szakember, sportmentáltréner, life coach, a Felelős Szülők Iskolája alapító ügyvezetője