Pozitív Gyermeknevelés Expo a Lurdyban

Szeretnénk jobb szülők lenni. Építeni a szülő-gyermek közti kapcsolatot, erősíteni a kötődést, több időt tölteni a gyermekeinkkel, ugyanakkor a helyes viselkedésre tanítani őket.

Hogyan lehet mindezt megtenni állandó fegyelmezés, utasítás, büntetés nélkül?

pozitiv_gyermekneveles_expo_okt_22Vida Ágnes és a Kismamablog csapata összegyűjtötte egy helyre azokat a szakembereket, pszichológusokat, pedagógusokat, akik sok-sok év szakmai tapasztalatával rendelkeznek a pozitív gyermeknevelés területén.
Azokat az előadásokat és témákat, amik érdekelhetik a pozitív gyermeknevelés iránt érdeklődő szülőket és
azokat a szolgáltatókat, akik gyermek- és anyabarát, egészséges és környezetbarát termékeikkel segítik a szülők mindennapjait és hozzájárulnak a babák egészséges fejlődéséhez.

Ezen a nagy, egész napos, családi eseményen október 22-én előadásokkal (alternatív gyermeknevelés, szülő-gyermek kommunikáció, kötődő nevelés, az alternatív oktatás lehetőségei), szórakoztató programokkal (ovis torna, hordozós torna, babazene és babaangol foglalkozás, néptánc és Alma együttes koncert), valamint kiállítással (hordozóeszközök, mosható pelusok, bio bébiételek, természetes alapú babakozmetikumok, fajátékok, fejlesztő eszközök) várják a látogatókat. A kiállításon, a Felelős Szülők Iskolája Élményszigeten játékos fejlesztés, szülő vizsga és más hasznos tanácsadások várják az érdeklődőket.

A rendezvényre jelentkezni október 5-ig lehet.

Részletek, előadók és programok itt