Szórakozás és különleges programok az első Sunshine Családi Fesztiválon

sunshineJúnius 28-án megnyitja kapuit az első Sunshine Családi Fesztivál a budapesti Aquaworld Élményfürdőben, ahol a strandolás mellett igazi családi programok, ajándékok, meglepetések és különleges fellépők várják majd a látogatókat. A fesztivál három napja alatt a család minden tagja megtalálhatja a neki leginkább megfelelő kikapcsolódási formát.

Erről gondoskodik Közép-európa legnagyobb vizi élményparkjának 17 bel- és kültéri élménymedencéje, 11 csúszdája és az a színes programkínálat, mellyel a Sunshine csapata várja kedves Vendégeit.

„A fesztivál alapötlete az volt, hogy a fővárosban és környékén élő családok olyan igényes kikapcsolódási lehetőséget találjanak, ahol a gyerekekkel együtt vehetnek részt szórakoztató programokon, miközben kipihenhetik a hét fáradalmait. A budapesti Aquaworld a legjobb helyszín egy családi fesztivál megrendezésére, hiszen 17 bel- és kültéri gyermek és élménymedencéjével és csúszdájával garantáltan felejthetetlen élményt nyújt. A programokat is egyedülállóan, a környezettudatosság hangsúlyozásával válogattuk össze, ugyanis a fesztivál egyik célja, hogy gyerekek és felnőttek játékos és szórakoztató formában ismerkedjenek meg a zöld életformával és elsajátítsák a tudatos életmód alapvető gondolatait” – árulta el Óvári Zita az esemény főszervezője.

A helyszínen hatalmas ugrálóvár, vízi-aerobic, játszóház, állatsimogató, arc és testfestő -valamint értékes ajándékok várják a kicsiket és nagyokat!

„Elsősorban családi programokkal készülünk, hiszen azt szeretnénk, ha kicsik és nagyok egyaránt ki tudnának kapcsolódni. A szórakoztató programok között találhatjuk Nádas Tamás műrepülő show-ját, a Buborék zenekar koncertjét, valamint különböző tánccsoportok bemutatóját. Ezek mellett a kicsiket ugrálóvár, vízi-aerobic, játszóház és állatsimogató várja, amíg a szülők versenyeken, vetélkedőkön vehetnek részt” – mesélt a fesztivál nyújtotta lehetőségekről Mészáros Zoltán, a Sunshine Családi Fesztivál megálmodója.