Kérdőív és nyereményjáték a családbarát turizmusért

Töltsd ki a KidsOasis kérdőívét, hogy választ kaphassanak arra, mire is van szüksége a magyar családoknak egy tökéletes nyaraláshoz. Ha válaszoltál mindegyik kérdésre, drukkolj, hogy te utazhass el családoddal a mesés Malomkert Panzióba Nagybörzsönybe vagy a Balatonhoz.

A KidsOasis évek óta azon fáradozik, hogy a magyar turizmus területén elterjessze a családbarát gondolkodásmódot. Céljuk, hogy minél több szálláshely, turisztikai létesítményben  tudjon valóban családbarát szolgáltatásokat nyújtani az utazni vágyó családok számára.

A kérdőív kitöltése körülbelül 8 percet vesz igénybe: http://kidsoasis.hu/utazz-a-csemeteddel-2017/

A kérdőív kitöltői között az alábbi nyereményeket sorsolják ki:

– 3 éjszakás családi kikapcsolódás a 3 szélforgós minősítésű nagybörzsönyi Malomkert panzióban
– 2 éjszakás szállás mobilházban 4 főre a Balatontourist egyik szabadon választott kempingjében 2017. 08. 20. után
– 3 darab Utazik a család a család – Irány a Balaton! könyv
– 3 darab Utazik a család – Irány Eger! könyv