Családi focitábor a Baráti Bőrlabdával

Szülő-gyerek tábor

Abaratiborladba_kep Baráti Bőrlabda Football Club ebben az évben is meghirdeti szülő – gyerek táborait. Mind a szülőknek, mind a gyerekeknek gazdag programot állítottunk össze. A Balatonfőkajáron megrendezendő programok között szerepel: edzés a gyerekeknek, gyerekekkel, szülő – gyerek foci, fürdés a Balatonban, ügyességi versenyek, bográcsozás, szalonnasütés, látogatás a Székesfehérvár történelmi emlékhelyeire és még sok más érdekesség.

Elhelyezés panzióban 2 ágyas szobákban (saját fürdőszoba).

Utazás egyénileg vagy vonattal!

Napi kétszeri meleg étkezés étteremben biztosított, illetve reggeli szintén közösen.

Időpont:  június 23- június 28.,  június 30- július 5. ,  július28- augusztus 2.

(A táborok min. 6 főtől indulnak )

Részvételi díj :

1 szülő, 1 gyerek: 65.000 Ft