Gyereknap és vagányság a Decathlon Görzenálban

Városi aszfaltbetyárok, deszkások, görisek, villámkezű csocsóbajnokok, mesterlövészek, rolleresek és BMX-banditák, lehet készülődni: a Decathlon Görzenál a legvagányabb sportokkal, infrataggel és akciófilmbe illő izgalmakkal vár benneteket gyereknapon.

A görkorcsolya, gördeszka, roller és BMX mellett pingpong, csocsó, billiárdfoci is vár rátok, az infrataget pedig ezen a napon 14 év alatti vendégeink féláron próbálhatják ki!

Az infratag egy fájdalommentes játékfegyveres akciójáték, mely legjobban a paintballhoz hasonlítható, de itt nincs fizikai lövedék, a fegyverek infra jelekkel kommunikálnak egymással. A Görzenálban 7 éves kortól játszható, már 3 fővel is! Érdemes online foglalni, hogy biztos legyen a helyed: www.gorzenal.hu/infratag

Az újonnan elkészült strandröplabda pályán a röpi mellett homokvár építésre és focira is lesz idő, gördeszka oktatóink pedig az alapoktól segítenek elsajátítani a sportág trükkjeit.

Decathlon – Görzenál Gyereknap

május 28-án 10.00-től este 20.00-ig

Helyszín: Decathlon Görzenál Sport- és Szabadidőpark (1033, Árpád fejedelem útja 125)

Facebook-esemény: https://www.facebook.com/events/148307255708859/