Gyerekprogramok a Kerekdomb Fesztiválon!

Lassan vége a nyárnak, amit mindannyian szívbemarkolóan fájdalmas eseménynek élünk meg, de talán a gyerekeket viseli  ez meg a legjobban. És bár biztos vagyok benne, hogy lurkóink nagy része izgatottan várja az első óvodai vagy iskolai napot, szívesebben töltené még a medence vagy tó partján az idejét. Ne csüggedjetek, szeptemberben még visszakóstolunk kicsit a nyárba!

Szeptember közepe az az időszak, amikor még érezhetőek a nyárvégi fuvallatok és bár mindannyian elkönyveljük, hogy ősz van, mintha a nyár óvatosan, cinkosan akarná a mindennapjainkba csalni magát. A nap még finoman, melegen süt, a falevelek sem hullanak és ha esténként már magunkra is kell teríteni egy pulóvert, azért viszonylag sokáig világos van. Ki szeretne hát ilyenkor otthon ülni?

Ha ti sem akartok idejében kiszakadni az év legszabadabb időszakából, akkor íme a megoldás! A Kerekdomb fesztivál szeptember 13-16. között kínál számos izgalmas, lélekmelengető programot, így kicsit túl tudjuk nyújtani a nyarat. A rendezvénynek Tállya ad otthont, egy  mesés észak-magyarországi település.

Amellett, hogy a négy nap a felnőtteknek is remek szórakozást kínál a gyerekekről sem feledkeztek meg, sőt! A kicsiket minden nap kreatív foglalkozás, izgalmas mesterségbemutatók és ringató várja. Emellett a mozogni szeretők Ludas Matyi futóversenyen vehetnek részt lehet találkozni Varró Danival és Molnár Györggyel, valamint fellép Malek Andrea és az Eszement Meseband, Farkasházy Réka és a Tintanyúl, illetve  Huzella Péter is.

A sok program mellett pedig lehet barangolni a festői tájon, csemegézni a helyi termelők portékáiból , és persze lélekben is felkészülni a minket váró őszre.

A részletes programot itt találjátok: http://www.kerekdombfeszt.hu/program/