Június 11-én egész napos Vakációváró Fesztivál a Városmajorban

Pinokkió, Kaláka, bohóc, bűvészshow, varázslóiskola, légvár és egyéb mulatságok a családi nap folyamán

Június 11-én 10.30-tól veszi kezdetét a másodszorra megrendezett Vakációváró Fesztivál a Városmajori Szabadtéri Színpadon. A családi nap során ízelítőt kaphatunk abból, miért is lesz érdemes visszalátogatni Buda kedvelt nyári színházába gyerekeinkkel is, ahol mostantól 12 héten át a legjobb gyerekszínházi előadásokkal várják kicsiket és nagyokat.

A Vakációváró Fesztivál a Turay Ida Színház különleges Pinokkió előadásával indul, majd interaktív bohócfoglalkozás, bűvészshow és varázslóiskola, kézműves foglalkozások, arcfestés, egész nap óriás légvár felel a – reméljük – felhőtlen szórakozásért. 15 órakor a kicsik és idősebbek nagy kedvencével, a Kaláka zenekar koncertjével zárjuk az egész napos mulatozást!

Részletek ITT

• ügyvezető

Vargacz Alexandra

sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője