Ma még lehet jelentkezni a Karinthy Szalon táboraiba

Nyári táborok plakát

Ma még lehet jelentkezni a Karinthy Szalon táboraiba

Határtalan képzelet – így lehetne összefoglalni a Karinthy Szalon júliusi gyerektáborainak tematikáját. Két hét, két különböző fókusz: kreatív kézműveskedés és maszkok.

Időpontok

• július 2-6. Kreatív kézműves alkotótábor (Janzsó Krisztina és Szeredi Ambrus Noémi iparművészeti tábora)
  • július 16-20. Maszkok (Kores Eszter és Tóth Timi képzőművészeti tábora)

Tudnivalók

• Korcsoport: a táborokban 7-12 éves kor közötti gyerekek vehetnek részt
  • Időtartam: a táborok hétfőtől péntekig 9-16 óráig tartanak.
  • Az alapanyagokat a galéria biztosítja.
  • Ebédet a Tranzit Art Cafe éttermeiben kapnak a gyerekek.
  • Maximális létszám: 12 fő
  • Elérhetőség/helyszín: Karinthy Szalon, 1111 Budapest, Karinthy Frigyes út 22. (+36 30 509-0129; karinthy.szalon@gmail.com)

Jelentkezés

• Határidő: 2018. június 1. péntek