Sérült Gyermekek Napja 2017

Huszonhatodik alkalommal rendezi meg az ÉFOÉSZ (Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége) és a Fővárosi Állat- és Növénykert a Sérült Gyermekek Napját az Állatkertben, szeptember 18-án.

A rendezvényen a részvétel ingyenes az értelmi fogyatékossággal élő gyermekeknek, fiataloknak és családjaiknak, illetve intézményeknek, nappali- és lakóotthonoknak. A program még szervezés alatt áll, de a korábbi évekhez hasonlóan színes élményekben gazdag napra számíthatnak az érdeklődők.

A részvétel REGISZTRÁCIÓhoz kötött.

A regisztrációs lap az alábbi linkre kattintva érhető el:

A jelentkezés határideje: 2017. szeptember 11. hétfő.

Az esemény Facebook-oldala ITT.

A kép forrása az ÉFOÉSZ Facebook-oldala.