Tavaszkiáltó versnap Újbudán

Tavaszkiáltó gyerekversnapot rendeznek április 7-én a B32 Galéria és Kultúrtérben kortárs versekkel, hangoskönyvekkel, animációs versadaptációkkal, versszínházzal, verspostahivatallal.

Program:

10:30 mozgóVERS
MOME ANIM: Kortárs gyermekversek és dalok – animációs versadaptációk

11:15 VERSműhely
Alkotó foglalkozás a Kisladikkal

13:00 VERSszínház
Jankovics Anna: Világgá mentem 6-99 éves gyerekeknek és felnőtteknek

Az esemény alatt végig működik:

VERSpostahivatal, ahol Lackfi János, Kántor Péter, Kiss Ottó és Kollár Árpád szeles, napfényes, kései fagyos, madárcsicsergős, kiszámíthatatlanul tavaszi verseit hordozó képeslapok várják felbélyegezve feladóikat, akiknek nem kell mást tenniük, mint megcímezve útjukra bocsátani a küldeményeket az alkalmi verspostaládán keresztül.

VERSklub, ahol forgathatók lesznek a legszebb kortárs verseskötetek és hallgathatók a legkedvesebb verses hangoskönyvek.

“Készülünk szörppel és macikávéval! Hozzatok minél többen saját bögrét magatokkal, hogy versben és élményben gazdag, szemétben szegény napot tölthessünk együtt” – üzenik a szervezők.

A programokon való részvétel ingyenes.