Újra felbukkant Mekk Elek a Széll Kálmán téren

Ismét látható a kedvelt mesehős, Mekk Elek szobra a budapesti téren – Kolodko Mihály kárpátaljai szobrász nem sokáig szomorkodott ellopott alkotása miatt, inkább készített egy újat.

Az ismét felavatott Széll Kálmán téri mini Mekk Elek-szobrot a rajongók a Facebookon csak Mekk 2.0-nak, vagy ifjabb Mekk Eleknek neveztek el.

A szobor július elején tűnt el, alig egy hónappal azután, hogy kikerült a Vár felé vezető lépcsők egyikének aljába. A művész a Facebook-oldalán tette közzé az új szobor fényképeit, amelyek alatt köszönő kommentek gyűltek: “Már nagyon hiányzott!” és “Reggel jár neki a simogatás!” – hálálkodtak a rajongók.

Később egy videó is kikerült a művész közösségi oldalára a szobor avatásáról.

Közzétette: Kolodko Art – 2018. július 12., csütörtök

Mekk Elek a Széll Kálmán téren

Helyre lelt Mekk Elek, az ezermester!🐐🛠️Ott voltunk a Széll Kálmán téren kedvenc gyerekkori mesehősünk szobrának avatásán – miután az előző pédányt néhány nap után valaki eltulajdonította.🤔Ismerjétek meg a gerillaszobrászt, aki a Ho-ho-ho kukac, az öngyilkos mókus és számos vicces remekmű mögött áll!👏#M2PetőfiTv #ÉnVagyokItt #AzEstédRitmusa

Közzétette: M2 Petőfi TV – 2018. július 14., szombat

Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.