Zellei Tündi, táplálkozási tanácsadó – cukormentes és szénhidrátcsökkentett ételek, receptek és főzőtanfolyamok

Zellei Tündi

Zellei TündiGyerekkorom óta imádok sütni-főzni.
A játékkonyhától számomra egyenes út vezetett az igazi tűzhelyig, sütőig.
Édesanyám gyúródeszkája és nyújtófája lett a hozományom.

Az én világom cukormentes és szénhidrátcsökkentett.
Hiszem, hogy egy étel egyszerre lehet egészséges és finom.
S azt is tudom, nem kell betegnek lenni ahhoz, hogy ez fontos legyen.

A sütés-főzés szenvedélyes tanulódiákja maradtam, miközben elkötelezett tanítómestere lettem.
Az Ízek Birodalmában tett utazásaimról, kalandozásaimról rendszeresen feljegyzéseket készítek.
Így születtek meg az én liszt rapszódiáim.

Zellei Tündi

zellei_logo1