• ügyvezető

Vargacz Alexandra

Vargacz Alexandra, sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője

„Tedd azt, amiben hiszel, és higgy abban, amit teszel!”

Az első diplomán a Testnevelési Egyetemen szereztem sportszervező menedzserként, ezután elvégeztem a közgazdasági mesterképzést is, stratégiai marketing szakon. Évekig dolgoztam kommunikációs ügynökségnél, ahol online és offline kampányokat menedzseltem, rendezvényeket szerveztem, online marketing stratégiát terveztem és kiviteleztem. Valahogy úgy hozta az élet, hogy mindig is olyan projektekbe vágtam bele, amelyekkel tudtam azonosulni és amelyekben megvolt a szenvedély.

Igazi nagycsaládban nőttem fel, 3 fiatalabb testvérrel, akiktől és a szüleimtől rengeteg értéket kaptam, amiket igyekszem is továbbadni. Középiskolás korom óta több száz gyerekrendezvényen voltam animátor, a sportos feladatok és a játék, az élménypedagógia segítségével hamar megtaláltam a közös hangot a gyerekekkel és a felnőttekkel egyaránt.

A Felelős Szülők Iskolájához szinte a kezdetektől csatlakoztam még egyetemistaként fiatalos lendülettel és ugyanezt a szellemiséget képviselem a közösségen belül ma is. Őszintén és töretlenül hiszem, hogyha az ember elindul egy úton, akkor célba is tud érni. Ha pedig ezen az úton gyerekekkel foglalkozhat, a mozgás, az érzékenyítés, a játékos fejlesztés által nevelhet, akkor az könnyen a missziójává válik, amelynek a megvalósításán egész életében dolgozni szeretne. Igen, számomra ez a Felelős Szülők Iskolája: misszió, közösségi élmény, elhívás, motiváció, értékképző, szenvedély, szabadság és életigenlés egyszerre.

A PÉNZMESTEREK pénzügyi vetélkedő évek óta az egyik legnépszerűbb edukációs platform a középiskolások számára, mely keresi olyan pedagógusok, tanárok együttműködését,

A folyamatos tanulás és önfejlesztés kulcsfontosságú tényező a személyes és a szakmai siker elérésében. Az egyre dinamikusabbá váló világban azok,

Az Edisonplatform idén is keresi Magyarország innovatív, gyerekeket fejlesztő kezdeményezéseit. Segítsetek megtalálni Magyarország leginnovatívabb gyerekbarát programjait! Ismertek ilyet?     Mi is az az

2024. január 27-én, szombaton kerül megrendezésre az ország legnagyobb pedagógusoknak szóló rendezvénye azzal a céllal, hogy közösségi élményen keresztül szakmai