Az élet egy nagy kérdés, miért ne játszanánk a válaszokkal

Eljön az idő amikor a gyerekek már nem csak mutogatnak és érthetetlen szavakat dünnyögnek, hanem megfogalmazzák a bennük rejlő kérdéseket. A világról, magukról, a kis kedvenceikről. A kérdés mindig érdeklődést takar, olyat ami azt jelenti nyitottsággal fordulok a másik felé, vagy afelé a téma felé, amiről beszélgetünk, ismereteket szerzünk. A Da Vinci Learning Tv csatorna premierjében, Milly Miss Questions ily módon fedezi fel a világot. Imád kérdezni és kutatni.  Teljesen más így tanulni, mint egy tanteremben ülve, tankönyvet lapozgatva. Hisz játékosan, a család akár együtt észrevétlenül tanulhatnak. Sokkal többet ér ez, mint egy szimpla tanóra. Milly Miss Questions sorozat április 30-án debütál.

Premier: Milly Miss Questions

Mindenkinek van valami különleges tulajdonsága. Mily-é az, hogy imád kérdezni. Kishúga Lola és bátyja Luc segítségével próbálja megfejteni a világot. Hol voltunk, mielőtt megszülettünk? Mitől lesz valami gyönyörű? Miért vezet az egyik kérdés sokszor a másikhoz?

Ismerd meg Milyt, a barátait és családját, meg okos kiskutyáját Popot ebben a kedves animációs sorozatban. Az Edwige Chirouter és Jean Charles Pettier szakértők közreműködésével készült műsor gyerekcsatornákon ritkán előforduló témákat jár körbe, szórakoztató módon.

Mily barátainak olyan egyszerű kérdéseket kér: ​​”Hol voltam, mielőtt megszülettem? »,« Hogyan választhatok 2 születésnapi párt között? »,« Miért féltünk? ». «Mi boldoggá tesz bennünket? »Jó és élvezetes módja annak, hogy segítsen a gyerekeknek gondolkodni és felnőni

Az első részt április 30. 17:51 órakor láthatjátok a Da vinci Learning Tv-csatornán!

Jó szórakozást!