Ceruzáért osztálykirándulást adnak a Mesedoktorok

Kórházak – rendelőintézetek tárgyi feltételeinek támogatására és szegénységben élő kisgyermekek megsegítésére óvodai csoportok, általános iskolai osztályok, középiskolás csapatok részvételével a Mátrix Közhasznú Alapítvány által működtetett Mesedoktorok Csapat ceruza-, filctoll- és zsírkréta-gyűjtő akciót szervez.

Most jótékony célra át lehet adni az újszerű, még használható filctollat, ceruzát, zsírkrétát, ecsetet, vízfesték – tempera készletet, tollat. A legtöbb darabot összegyűjtő általános iskolás csapat a 2017/2018-as év végi osztálykirándulását 300.000. Ft értékben az alapítvány fizeti, a legtöbb darabot összegyűjtő óvodai csoport és középiskolás csapat 60.000 – 60.000 Ft értékű díjazásban részesül. A Mátrix Közhasznú Alapítvány www.mesedoktor.hu kórháztámogatása révén az összegyűjtött adományok rászoruló kisgyermekekhez, illetve gyermekkórházakba kerülnek, ahol a gyerekek gyógyítását – fejlődését a résztvevőkkel így közösen segítjük elő!

Nyomtatható A3/A4-es Plakát Letöltés:
www.matrixalapitvany.hu/_kep/2018-mesedoktor-ceruza-matrix.pdf

A jótékonysági program ismertetője teljes egészében elérhető a www.mesedoktor.hu oldalon.