Rögtönzött szülői – improvizáció iskolai helyzetekre

Iskolás gyermeked van, és nehezen megy vele a kommunikáció? Szeretnéd megérteni, hogy mi zajlik a gyermek, a tanár vagy éppen egy szülő lelkében? Akadt már problémád azzal, hogyan is kell a leghatékonyabban kezelni iskolai helyzeteket? Akkor a Momentán és Jocó bácsi rögtönzött szülői értekezletén van a helyed, ahol hiteles szakemberek segítségével, mégis szórakozva járjuk körbe a kényes iskolai szituációkat.

momentan_1

A Momentán társulat hisz abban, hogy az improvizáció a legkülönbözőbb élethelyzetekben is képes a segítségünkre lenni. Legyen az bármilyen emberi szituáció, improvizált jelenetekkel közelebb hozható hozzánk, és az a görbe tükör, amit a társulat tagjai elénk tudnak állítani, segít megérteni akár saját magunkat is. November 26-án egy rendhagyó szülői értekezletre várunk mindenkit a Kossuth Klubba (Múzeum utca 7., a Nemzeti Múzeum mellett), ahol a szupermenő tetkós töritanárral, Balatoni Józseffel, és a mentálhigiénés szakember Pólus Enikővel rögtönzünk jeleneteket iskolai helyzetekre.

momentan_3

Társadalmi témák feldolgozásában szívesen működik közre a Momentán: a Hipersuli Programban szintén az iskolás korosztályt szólítjuk meg, akiknek internetbiztonsági témában improvizálunk, de a csapat társadalmi felelősségvállalásának is szerves része, hogy örömmel vesz részt olyan programokban, ahol hosszú vagy rövidtávon hozzá tud járulni fiatalok fejlesztéséhez, együttműködő-készségének javításához.

Szóval ne feledjétek, november 26., szombat, 11.00, Kossuth Klub!

Nekünk becsengettek. Jöttök?

forrás: momentantarsulat.hu