Gyereknapi buli az Izgiland játszóházban

Május 20-án, szombaton egész napos ereszdelahajam várja az aprónépet: 10-től 17 óráig vagány programokon vehetnek részt a gyerekek az Izgiland játszóházban.

Ismét egy rengeteg játékkal, nevetéssel és nyereménnyel tarkított vidám bulit rendeznek május 20-án, gyermeknap alkalmából az Izgiland játszóházban Törökbálinton. Koncert, izgalmas egyéni és csapatjátékok, tombola, fiatal tehetségek bemutatói,  arcfestés, csillámtetkó, lufihajtogatás és rengeteg ajándék talál majd gazdára. Minden gyerkőcöt várnak szeretettel a bábok is, többek között Maki fiú, Zsiráf és Süsü, a sárkány.

Bővebb info: www.izgiland.hu