Gyorsaság, élmény, menő osztálykirándulás: A The Champion felhívása iskoláknak

Az interaktív sportkiállítás, a The Champion szervezői kihagyhatatlan lehetőséget hirdettek meg az iskoláknak: a 20 leggyorsabban jelentkező suli egy-egy osztálya ingyen próbálhatja ki a The Champion élményparkot, a legjobbak pedig fantasztikus osztálykirándulást nyerhetnek erre a tanévre. bajnok2A The Champion a legmodernebb technológiákat alkalmazó, lenyűgöző látványvilágot felvonultató, játékos képességtesztekkel és egy színházi produkcióval is tarkított interaktív családi sportélmény-park a Millenáris D épületében, ahol az első osztályosoktól az érettségiző diákokig mindenki jól érezheti magát.

Fontos!
Az iskolás csoportoknak szóló pályázat kizárólag 2017. február 10. 23:59-ig elérhető. A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében dolgozzák fel, ezért fontos, hogy mielőbb jelentkezzen az iskola!

Az alábbi linken várják a jelentkezéseket:
info@thechampion.hu

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.