Játék – tudományos varázslat – nyári melegben hűsöljön a Csopában

00_sullyeszd_el_a_hajot_kicsiA Csodák Palotája nem csupán családi kiruccanások helyszíne, hanem a nyári melegben is kiváló programhelyszín akár táborozó csoportok, baráti társaságok részére. Az évek óta igen népszerű Csodák palotája játék terében, több mint 100 interaktív eszköz várja  „okos” játékra a kis felfedezőket. A természettudományos törvényszerűségeket bemutató, „varázslatos„ játékok már 4-5 éves kortól ámulatba ejtik és játékra invitálják a gyerekeket. Minden eszköz mellett elhelyezett használati útmutató és magyarázat pedig „puskaként” segíti a tudományos túrát, mely jó játék a felnőttek vagy épp a nagyobb testvérek számára is.

Az Öveges- teremben bő félórás előadások keretében ismerkedhetnek meg a kisiskolások a  hőtan, elektromosság, mechanika világával.  A bemutatón, az új Fizika Show keretében érthető és látványos bemutatókkal, szórakoztató módon ismerkedhetnek a tudományokkal, a bemutatók minden nap 11, 13, 15 és 17 órakor kezdődnek! A gyerekek kacagva ismerhetik meg a „vicces” héliumos hangokat, láthatják a felvillanó neoncsöveket, a fizikai erők hatására kilövelő spéci rakéta szerkezetet….

A gyerkőcök elvitathatatlanul egyik legnagyobb kedvence a  4 D mozi, ahol az érzékeink játékát tapasztalhatjuk meg, legyen ez autóversenyes száguldás, bolygós űrutazás vagy épp a hullámvasút up and down flow-élménye.

A táborozós és egyéb csoportoknak kedvezményes látogatási lehetőséget biztosítanak de legalább 1 hétre előre be kell jelentkezni!

A Csopa 2016 májusától immár két helyszínen, kétféleképpen mutatkozik be, hisz megnyílt Óbudán a Csopa Playbar is, Budapest legnagyobb tudományos szórakoztató központja, ahol a nagyobb gyermekek, kiskamaszok, fiatal felnőttek érezhetik jól magukat a számtalan szórakozási lehetőség közepette.

www.csopa.hu