Pizsamaparti hét helyszínen a Da Vinci Pizsamaparti Fesztivál keretében!

DVL_FB_jatek_2Kalandtúra, filmvetítés és számos ismeretterjesztő-szórakoztató program vár a gyerekekre az ottalvós partin!

A Da Vinci PIZSAMAPARTI olyan egyedülálló program, ahol a 7-13 éves gyermekek élményeken keresztül, szórakoztató módon ismerkednek meg a helyszínekhez kapcsolódó tematikákkal.

Fesztivál helyszínek és időpontok:

– Rejtélyfejtő pizsamaparti, Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, szeptember 30.
– Éjszaka a vadonban, Budakeszi Vadaspark, Budakeszi, október 7.
– Csillagtitkok pizsamaparti, Planetárium, Zsolnay negyed, Pécs, október 8.
– Őslénykutató pizsamaparti, Magyar Természettudományi Múzeum, Budapest, október 15.
– Időutazó pizsamaparti, Szabadtéri Néprajzi Múzeum (Skanzen), Szentendre, október 21.
– Éjszaka a várban, Sárospataki Rákóczi vár, október 22.
– Cápás pizsamaparti, Tropicarium, Budapest, október 28.

Nyerj jegyeket a rendezvényre szeptember 15-ig ITT