JövőTér, jövőt ér: ingyenesen látogatható a T-Systems modern technológiai kiállítása

Regisztrációt követően ingyenesen látogatható iskolai osztályok számára egy különleges interaktív kiállítás, mely többek között a közeljövő modern technológiáját, a smart city rendszert, illetve alternatív, számítógép irányította lehetőségeket mutat be. A T-Systems Jövőtér kiállítása május 15-ig nyitva áll a CsoPa Playbarban.

A Jövőtér kiállítás megtekintése és a pályaorientációs előadásokon való részvétel díjtalan, de a korlátozott befogadóképesség miatt regisztrációhoz kötött, melyet a mak@csopa.hu e-mail címre várnak és az érkezés sorrendjében tudnak teljesíteni a szervezők.

Legyél Te is informatikus – pályaorientációs előadások

A T-Systems munkatársai által prezentált „Legyél Te is informatikus” című 45 perces pályaorientációs előadások – melyek elsősorban a 9-12-es osztályoknak javasoltak – 2017. május 2-án 3-án 8-án 9-én és 15-én 10:00 és 11.30 órakor kezdődnek.

Az iskolás csoportok számára a kiállítás naponta 10 és 15 óra között látogatható úgy, hogy minden egyes Jövőtér eszköznél szakavatott kollégák nyújtanak információt a látottakról. (Ha esetleg ettől eltérő időpontban kívánnak jönni, kérjük, jelezzék azt a regisztráció során.)

Ajándék Körmozi élményvetítés a Csopa Playbartól

A Csopa Playbarba ellátogató csoportokat egy rövid (kb. 5-8 perces) Körmozi élményvetítéssel is gazdagodnak. A Jövőtér kiállítás megtekintésére min. 1-1.5 órát érdemes szánni.

Miénk itt a Jövőtér!

• Tegyél 3D virtuális sétát a jövő munkahelyén!
  • Irányítsd Te a VGO robotot!
  • Próbáld ki a VR szemüveget!
  • Nézd meg terepasztalunkon a jövő városát!
  • Csekkold pendrive-od, mentes-e a vírusoktól!
  • Kérj okosan szörpöt!
  • Legyél Te is informatikus! Hallgasd meg prezink!
  • Készíts 360 fokos fotót barátaiddal, és oszd meg a facebookon!

A linkre kattintva virtuális séta tehető:

A képek forrása itt és itt.