Meghirdették a Sulival a fürdőbe akciót

A Magyar Fürdőszövetség új akciót indít: június első két hetében kedvezményekkel várják a diákcsoportokat a strandokra és fürdőkbe.

A tanítási időszak utolsó heteiben még a legkiválóbb diákok is ábrándos tekintettel ülnek a padban, s lelki szemeik előtt nem a magyar- és a világtörténelem képei peregnek, hanem az előttük álló vakáció, a vízpart, a szabadság. Nem is kárhoztathatja őket ezért senki, bár az ábrándozástól egy nappal sem lesz rövidebb a suliba járás ideje, legfeljebb abban reménykedhetnek, hogy a tanáraik mentőövet dobnak, s az utolsó napokban megkönnyítik életüket azzal, hogy iskolán kívüli, kreatív programokat szerveznek számukra. S hát melyik diákkal ne lehetne madarat fogatni, ha ne adj isten, az osztályterem helyett egy fürdőben tölthetné az időt?

A jó hír, hogy erre most minden lehetőségük meg is lesz, ugyanis a Magyar Fürdőszövetség „Sulival a Fürdőbe!” akciót indított útjára. Ennek keretében 2018. június 1-je és 2018. június 15-e között a fürdők és strandok különféle kedvezményekkel, plusz szolgáltatásokkal buzdítják az osztályokat és diákokat arra, hogy látogassanak el hozzájuk egy kis felüdülésre, lazításra, az egész éves megfeszített munka levezetésére.

(Forrás: furdoszovetseg.hu)