Készíts kalandos társasjátékot és nyerj Minimax Gyerekhajó kirándulást! – PÁLYÁZAT

a4 hirdetes-palyazat-web_finalFogjatok össze a csoportotokban és készítsétek el a legmenőbb hajós kalandokkal teli mesés társasjátékot egy óriás lepedőre, és nyerjétek meg a Minimax Gyerekhajó pályázatának fődíját, a 30 fős kirándulást Pici Cicával a Budapest hajó fedélzetén. A Minimax Gyerekhajó programja: koncert, társasjáték party, arcfestés,  dunai hajókázás és sok meglepetés.

A kivitelezésnek csak a fantázia szabhat határt, szabad technikával alkothattok. (filc, festék, ragasztó, szabás-varrás, zsírkréta, stb.)

Nincs más dolgotok, mint elkészíteni egy 2×2 méteres lepedőre rajzolt mesés társasjáték pályát, leírni/megrajzolni hozzá az általatok kitalált szabályt és a befotózott alkotást elküldeni október 20-  ig az alábbi címre: info@gyerekhajo.hu

A zsűri tagjai:

• Apacuka zenekar énekese – Pálfi Kriszta
  • Buborék együttes énekese – Kovács Csilla
  • Iszkiri együttes énekese – Baraczka Gergő

Fődíj/zsűri díj:

30 fő egyéni belépő a Minimax Gyerekhajóra* + 30 fő egyéni mini fotózás a Manó Fotó Stúdióban (10 db kép/fő)

Közönségszavazásra október 20-tól október 30-ig lesz mód a Minimax Gyerekhajó közösségi oldalán:

www.facebook.com/minimaxgyerekhajo

Közönségdíj: 30 fő egyéni belépő a Minimax Gyerekhajóra* + 15.000 Ft értékű társasjáték ajándékcsomag

*A nyertesek a 2016. november 13-i Minimax Gyerekhajó eseményre nyernek meghívást. Ezen a napon a tíz legszebb alkotást megnézhetitek, sőt ki is próbálhatjátok a hajón.

Eredményhirdetés: 2016. október 30.  www.gyerekhajo.hu