Sulira Hangoló napközis tábor a nyár végére

Bőrönd kipakolása, élmények naplóba rajzolása/ragasztása, füzetek bekötése, ceruzák kihegyezése… közeleg az iskolakezdés, melyre nemcsak a praktikum szintjén, de lelkileg és fejben is érdemes felkészülni – főleg a gyerekeknek! A Csodakapu Alapítvány augusztus végén két turnusban, napközis foglalkoztatótáborral várja a nyaralásból már hazatoppanó, de az iskolapadot legszívesebben még csak messziről szagolgató srácokat, hogy felébressze bennük a bátorságot, a kedvet és a motivációt a híres-hírhedt SZEPTEMBERre.

Az 5-14 éves korosztálynak szóló Sulira Hangoló táborban nem a tantárgyakat gyakorolják, vagy az ismeretanyagot bővítik a gyerekek, hanem inkább segítséget kapnak a sikeres évkezdéshez: szakemberek segítségével képességeiket hozzák a maximumra, hogy már az iskolai tanév első napjától rendelkezésükre álljon kellő figyelem, bátorság és önbizalom, önkontroll és szorongásmentes, nyugodt lélek.

A két turnus augusztus 21-25 és augusztus 28-31. között lesz. A tábor helyszíne a Csodakapu Komplex Fejlesztőház (Bp., Tahi utca 70/b).

A napi 3 foglalkozáson sor kerül

–         mozgásos fejlesztés alapozó terápia, homloklebeny terápia módszerrel

–         részképességek kiscsoportos fejlesztése főként a Nild-módszer technikáival

–         önbizalom, önértékelés segítése, szorongások oldása gyermek-pszichodráma módszerrel

Részletek és jelentkezés a Csodakapu Alapítvány honlapján, valamint e-mailen: info@csodakapualapitvany.hu

A jelentkezési lap letölthető a honlapról: http://www.csodakapualapitvany.hu/actual.html

Díja: 31900ft/hét, a díj felét utalással kérjük előre rendezni a jelentkezési lap elküldésével a

Csodakapu alapítvány: 10101487-07374100-01003008 számlaszámra.

Még lehet jelentkezni!