Az örök klasszikus a színpadon elevenedik meg!

bábelőadás

Az örök klasszikus a színpadon elevenedik meg!

Gyermekkorunk egyik kedvenc könyve, melynek borítóján a kötényes mósómedve szorgoskodik. Mosó Masa mosodája bejárta az összes otthont, megfordult minden kis lurkó kezében. Most a színpadon elevenedik meg augusztus 5-én, 10.30 perckor a Városmajori Szabadtéri Színpadon.

Csodamalom Bábszínház:

Mosó Masa Mosodája

bábelőadás

Varga Katalin meséje nyomán írta: Szász Ilona

1. augusztus 5.(vasárnap) 10.30

2 x 60 perc 1 szünet
3 éves kortól ajánlott

Híres mosodájában Mosó Masa maga meséli el Sompolygó, a kedves rókalány csodálatos történetét, amelyből megtudhatjuk, hogyan jutott el a Kerek Erdőből az Óperenciás Tengeren át a Mesék Országútján az Aranyvárosba, és hogyan lett belőle tündérkirálynő.
Sompolygó utazása során természetesen számtalan kalandot él át: találkozik a Járkáló Kastéllyal, a feledékeny Vicsor bábival, és az elvarázsolt manókkal, vigyáz Csupacselre, a háromfejű sárkánybébire és versenyre kel Tóbiással, az óriással.
A játékban számítanak a gyerekek aktív közreműködésére és fantáziájára.

Rendező: Sramó Gábor

Tervező: Fazekas Antónia

További információ és jegyvásárlás: https://www.szabadter.hu/jegy