gyerekek színes pólókban ceruzával

Ne feszülj be! Engedd el! – Tihanyi Rita előadása

Nehezen alszik el a gyereked?
Nehezen ébred fel?
Alulteljesít az iskolában?
Izgul dolgozatok, felelés vagy versenyek előtt?
Nehezen tudja a figyelmét összpontosítani?
Önbizalomhiánya van?
Gyakran fáj a feje vagy a hasa?
Képtelen a rossz szokásait elhagyni?
Kedvetlenül, motiváció nélkül áll neki a tanulásnak?
Vagy éppen nem tud egy helyben ülni?

Ilyen és ehhez hasonló kérdések mögött meghúzódó okokra, valamint ezen problémák kezelésére kaphatnak választ az érdeklődők Tihanyi Rita, pedagógus, gyermekagykontroll oktató és tanulástréner előadásán.

Kiket várunk?

Szülőket, akiknek 7-18 éves korú gyereke van, pedagógusokat, gyerekekkel foglalkozó szakembereket, illetve mindenkit, aki a mindennapi befeszülések mögé szeretne látni.

Milyen szerepe van a gondolkodásunknak, szemléletünknek a gyerekeink fejlődésében? Ha vannak rossz tapasztalatok, akkor befeszülés helyett változtatni kell, ehhez tudnunk kell az okokat! El kell engedni a régi beidegződéseket! A gyerekeket tudatosan kell irányítani, lehetőséget adni nekik arra, hogy a diákéveikre örömteli nosztalgiával tudjanak visszagondolni. Az előadáson szó esik életünk központi “szerveréről”, az agyunkról, és ennek kapcsán minden olyan fontos dologról – okoskütyükről, tanulási, koncentrációs zavarokról -, ami a jelenlegi nevelési és oktatási szemléletet meghatározza. A résztvevők tippeket, irányvonalat és konkrét gyakorlati tanácsokat kapnak ahhoz, hogyan lehet egy kis szemléletváltással a gyereket motiválttá, a tanulást és a gyerekkort élménnyé varázsolni.

Előadó: Tihanyi Rita, gyermekagykontroll oktató, tanulástréner

Tehát: Ne feszülj be! Engedd el!
Várunk!

Kérjük, amennyiben szeretnél részt venni az előadáson, ezt jelezd felénk az űrlap kitöltésével.

Jegyár: 1.500 Ft, amely a helyszínen fizetendő készpénzben

Jelentkezés ITT

dátum

nov 08 2018

időpont

Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem

helyszín

Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem
1114, Budapest, Villányi út 11.
kategória

Szervező

+36203586612
Honlap

Sorry, the comment form is closed at this time.