Hogyan utazik a család?

Családszervezetek bevonásával elindult az eddigi legátfogóbb kutatás a különböző családtípusok utazási szokásainak felmérésére “Így utazunk mi!” címmel. A minősített családbarát szálláshelyek védjegy üzemeltetője most a szülők véleményére kíváncsi.

A KidsOasis Nonprofit Kft. (a minősített családbarát szálláshelyek védjegy üzemeltetője)  az  idén, a Családok Évében  szeretne nagyobb hangsúlyt helyezni a speciális családtípusokra és a nekik szóló családbarát turisztikai szolgáltatásokra.

Gyerekekkel sokkal nehezebb utazni, mint fiatal párként, és teljesen más kihívásokkal találja szemben magát egy nagycsalád, egy kiscsalád vagy egyedülálló szülő. Éppen ezért indította el a  KidsOasis a Nagycsaládosok Országos Egyesülete és az Egyedülálló Szülők Klubja Alapítvány  közreműködésével az – Így utazunk mi! – című felmérést. A felmérés célja hogy megismerjék az egyes családtípusok utazással kapcsolatos szokásait, problémáit, a kutatás eredményeit felhasználva fejleszteni lehessen a szálláshelyek, a turisztikai szolgáltatók  által nyújtott családbarát szolgáltatások minőségét. A felmérés egyúttal fel szeretné hívni a figyelmet a „speciális” családtípusok eltérő igényeire.

A felmérés IDE kattintva érhető el, a kitöltők között kisorsolásra kerül 2 db 3 éjszakás családi kikapcsolódás a Zsályaliget Hotelba, illetve 2-2 db az Utazik a család meseútikönyv sorozat eddig megjelent köteteiből.