Digitális Szuperhős online pedagógus konferencia

Regisztrálj és vegyél részt egy innovatív, szakmai online eseményen!

Miről is szól a program?

Napjainkban mindenkiből digitális szuperhős válik, hiszen egyre nagyobb lendülettel haladunk előre a digitális átalakulás útján, a digitális technológiák pedig életünk alapvető részévé válnak.

Miért fontos a nyitottság a digitális módszerek felé, s melyek ezek közül a valóban hatékonyak? Hogyan emelhető be a digitális személet az osztályterembe?
Hol van a szülők felelőssége a gyerekek virtuális életében?
Mit kell felismernünk a gyermekek online létében pedagógusként?
Mik az aktuális netezési szokások a legfrissebb kutatás szerint?
Hogy állítsuk az osztály vagy a családunk szolgálatába az okos tartalmakat, okos eszközöket?

Digitális konferenciánkon többek között ezekre a kérdésekre keressük a választ. Az inspiráló eseményen “jó gyakorlatokkal”, módszerekkel 10 perces, pörgős előadásokkal várjuk a megújulni kész tanárokat, szakembereket és minden érdeklődőt, aki digitális szuperhőssé szeretne válni!

Előadnak: Bán-Széll Előd (Logiscool), Antaliné Miss Lilla (Neteducatio), Németh Barbara (Hintalovon Alapítvány), Molnár Janka Sára (OKTONDI – OKTatás ONline Digitálisan közösség) Tibenszky Moni Lisa (Felelős Szülők Iskolája), Douglas Lloyd (CEO Azoomee-DaVinci), Bereczki Enikő, ifjúsági és generációs szakértő.

Az online eseményen kerül sor a Legyél Te is Digitális Szuperhős! videópályázat eredményhirdetésére is.

Ki jelentkezhet az online eseményre?

• óvodapedagógusok
  • általános iskolai tanítók, tanárok
  • egyéb oktatási területen dolgozó szakemberek

Mikor lesz a konferencia és hol találok bővebb információkat?

DIGITÁLIS SZUPERHŐS  – ONLINE PEDAGÓGUS KONFERENCIA

a Telekom és a Da Vinci Media szervezésében

Az esemény védnöke Ferdinand Habsburg, a Da Vinci Media alapítója
Házigazda Bombera Krisztina televíziós újságíró

Időpont: 2020. november 12., 18:00-19:30

További információk: Da Vinci Tanár Facebook csoport

A részvétel ingyenes!

Hogy tudok csatlakozni a konferenciához?

A konferencia TEAMS LIVE Event segítségével fog megvalósulni melyhez az alábbiak szerint lehet csatlakozni:

Kattints a következő linkre: https://bit.ly/3kjKiNu, vagy másold a böngésződ ablakába, mely után két lehetőséged lesz csatlakozni a konferenciához.

1. Amennyiben rendelkezel TEAMS asztali alkalmazással és hozzáféréssel, kattints az „Azonnali indítás” gombra, majd az alkalmazáson belül csatlakozz a konferenciához
  2. Amennyiben NEM rendelkezel TEAMS asztali alkalmazással és hozzáféréssel, kattints az „Inkább a weben nézem meg” gombra, majd pedig válaszd a „Névtelen bekapcsolódás” lehetőségét

Fontos, hogy amennyiben NEM rendelkezel TEAMS asztali alkalmazással és hozzáféréssel, mindenképpen asztali böngészőből nyisd meg a linket és ne mobilról vagy tabletről.
Mi ehhez a Chrome böngészőjét javasoljuk.

A konferencia közvetítés 17:40-kor kezdődik, ha korábban csatlakozol a linken, akkor a kezdésig ezt a szöveget fogod látni: “Az élő esemény még nem kezdődött el.”