Skanzenfutás

A szentendrei Skanzen autentikus környezetében futnak július 16-án a futás és a jó levegő szerelmesei. Második alkalommal rendezi meg a Pomázi Futó Bajnokok SE nyári futóversenyét a Skanzenben!

A verseny egy igazi családi futóesemény, ahol nincsen városi forgalom és a család még kulturális élményben is részesülhet. Több táv közül lehet választani, így mindenki megtalálja az edzettségének és lelkesedésének megfelelő hosszt – a 700 méteres gyerekfutástól a félmaratonig. A sportegyesület küldetése, hogy az egészséges élet és a mozgás szeretetét közvetítse, nincs szintidő és minden befutó érmet kap. Indulás az Észak-magyarországi falu tájegységről (I.), érkezés a római romok érintésével ugyanide. Nevezésre ugyan már nincs lehetőség, de minden szurkolót szeretettel vár a Skanzen.

A versenykiírás itt található, az esemény Facebook-oldala pedig itt. Jó futást kívánunk!

A kép forrása a Skanzenfutás FB-oldala.