Weboldalunkon, blogos felületünkön és YouTube csatornánkon szakértőket, közéleti személyiségeket kérdezünk oktatási, pszichológiai, mentálhigiénés vonatkozásban a gyermeknevelés, fejlesztés és a családi minták, életmód témájában.

Weboldalunkon közel 3000 szakmai cikk várja az érdeklődő szülőket, pedagógusokat, szakembereket, egy szóval mindenkit, aki gyerekekkel foglalkozik.

Edukációs előadásokat, kerekasztal beszélgetéseket, workshopokat, családi rendezvényeket szervezünk, melyek fő célja a szülők és a gyerekekkel foglalkozó szakemberek érzékenyítése, edukálása, ismereteinek tágítása, szemléletének formálása, valamint a társadalmi felelősségvállalás elősegítése.

Szakértőink olyan gyakorló pedagógusok, pszichológusok, mentálhigiénés szakemberek, konduktorok és művészek, akik cikkeiken, előadásaikon keresztül adnak útmutatást iskolaválasztással, tehetséggondozással, érzelmi intelligenciafejlesztéssel, képesség- és készségfejlesztéssel kapcsolatos kérdésekre.

Jótékonysági missziónk keretében bevételeink egy részéből a Honvéd Kórházban működő Koraszülött Alapítványt támogatjuk.

Mottónk: Hogyan neveljünk BOLDOG gyerekeket?

Kérdéseket teszünk fel, élményeket, tapasztalatokat osztunk meg és közben válaszokat, irányjelzőket, helyesnek vélt utakat keresünk az oktatás-nevelés-családi kör-életmód négyszögében. Szülői és szakmai közösséget alkotunk, ahol a felelős szülők tanulhatnak, akár online, akár offline.

Az UNICEF Magyarország gyermekjogi munkájának középpontjában a hazai gyermekek, családok lelki, mentális egészségének megóvása áll. Az On my Mind – A gyermekek

Kedves Szülők! A mai világban, ahol a technológia és a digitális tér uralja mindennapjainkat, a szülők számára egyre nagyobb kihívást jelent

Július 19-én megnyitotta kapuit a 33. Művészetek Völgye Fesztivál, amely egészen július 28-ig koncertekkel, színházi és irodalmi előadásokkal, sok-sok tánccal,

Vitaminok, napégés, részegen strandolás, zsíros ételek, gyógyszerek, könnyed ételek – dr. Mangó Gabriella háziorvos tanácsai a nyaralásra.   Gyógyszerek, amelyek semmiképpen se