Farsang a Miniversumban

A Miniversum – Európa egyik legnagyobb terepasztala – Farsangi Mulatsággal várja a gyerekeket a február 18-19-i hétvégén. Ráadásul azok a gyerekek, akik jelmezben, vagy álarcban érkeznek, megpörgethetik a szerencsekerekünket!

Forrás: miniverzum.hu

300 négyzetméteres, folyamatosan mozgásban levő terepasztalunk megtekintése után, játszóházunkban különleges farsangi játékokkal és kézműves programokkal, valamint fánkevő versennyel is várjuk a gyerekeket ezen a hétvégén. Míg a kicsik játszanak, a nagyobbak feltöltődhetnek kávézónkban. A MINIVERSUM-ban repül az idő – nálunk az egész család eltölthet egy kellemes délelőttöt vagy délutánt.

További részletek, programok, jegyek: http://www.miniversum.hu/hireink/item/182-farsang-a-miniversum-ban

Forrás: miniversum.hu

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.