Léder László

A kamaszkor cunami – apa szemmel

Léder László, pro-familis díjas pszichológus, író, az Apa Akadémia alapítója

2019. december 10. (kedd), 18:00

Villányi úti Konferenciaközpont

“Apám nagyon sokat fejlődött 14 és 21 éves korom között.” (Mark Twain)

Túlélés workshop megviselt apáknak és anyáknak

A kamaszkor a családi együttélés egyik legturbulensebb időszaka. Miközben gyerekeink sokszor az idegeinkre mennek, ők maguk “gyermekkoruk” talán legnehezebb időszakát élik meg és a legnagyobb szülői támogatásra szorulnak. A legtöbb mai magyar családban azonban az anyák egyedül maradnak a kamaszkor menedzsment nehéz feladataival. Hol vannak az apák és miért baj, ha nincsenek jelen és kimaradnak a kamasz család érzelmi vérkeringéséből?

Mikor vagyunk jó apák? Ha engedékenyek vagyunk, vagy éppen ellenkezőleg: kezünkbe vesszük és kicsit szorosabban tartjuk a családi gyeplőt? Mit tegyünk egy kamaszodó fiúval és lánnyal? És mit ne tegyünk? Hogyan függ össze az apa viselkedése a továbbtanulás és a bűnözés elkerülése? Mik a klasszikus kamaszkori apai hibák?

Apa csapdákról és okos megoldásokról beszélgetünk minden kamaszkor előtt álló vagy már a viharral küzdő kedves szülővel és érdeklődővel.

És nem utolsó sorban: mit tanulhatunk a kamaszainktól?

Vendég: Péteri Balázs,  online marketing szakértő, Apa Akadémia, aki a kamaszkori IT veszélyről és ennek menedzseléséről ad majd praktikus tanácsokat

HELYSZÍNI JEGYVÁSÁRLÁS: az előadás napján 17:15-18:00 között, az előadás kezdéséig lesz lehetőség a helyszínen, készpénzben ugyanazon az áron – 2.800 Ft/fő, 5.000 Ft/páros jegy – belépőt vásárolni.

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

dátum

dec 10 2019

időpont

Ár

Jegyvásárlás
Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem

helyszín

Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem
1114, Budapest, Villányi út 11.
kategória

Szervező

Felelős Szülők Iskolája
+36203586612
Honlap

Sorry, the comment form is closed at this time.