Apai felelősség plakát

Apai felelősség – előadás és kerekasztal-beszélgetés

Asztalfőre ülni? Szeretettel, de határozottan nevelni? Játszani, nevetni, példát adni, gondoskodni.. csak néhány fontos dolog az apai feladatokból. Miként adhat példát egy apa a gyerekeinek? Hogyan dolgozhatom fel, ha mentális vagy fizikai fogyatékkal született gyermekem van? Hogy szeressem Őt jól? Családi dinamika, szigorúság, tisztelet és ki nem mondott érzelmeink? Most minden felszínre kerülhet. Rendhagyó előadás az apaságról.

Előadók: Bedő Imre, Férfiak Klubja, alapító

Kisari Károly, Gránit Oroszlán  Apa Példakép díjas édesapa

Kerekasztal-beszélgetésben: Polus Enikő, mentálhigiénés szakember

Moderál: Tibenszky Moni Lisa, Felelős Szülők Iskolája, alapító

Bedő Imre, a Férfiak Klubja alapítója, író és igen keresett tréner. Előadásaiban a párkapcsolat, a férfi-nő szövetség fontosságát, az apa-fia minőségi időt, a hagyományápolást járja körbe, megmutatva ezek megtartó és személyiségfejlesztő szerepét, erejét.
“Nem lehet mindenki gazdag, híres vagy szerencsés, nem születhet mindenki ezüstkanállal a szájában. Jó ember viszont bárki lehet, és ez a világ legigazságosabb dolga. Jó embernek lenni döntés kérdése, és ezt a döntést bármikor lehetőségünk van meghozni.” – fogalmazott Bedő Imre.

Kisari Károly, a Rejtett Kincsek Down Egyesület elnöke, a Férfiak Klubja 2018-as II. Gránit Oroszlán Példakép Díj APA kategóriája győztese.
2000-ben született Down szindrómás gyermeke, Eszter, mely életesemény új feladat elé állította Őt. Létrehozta a Csodavár fejlesztőközpontot, hogy a hasonló élethelyzetben élő családoknak segítsen. Személyes misszió, ami azóta közösségeket épít.
Az elmúlt években bejárt “útjáról” beszélgetünk az előadás keretében.
„Ez a díj azoknak az apáknak szól, akik felvállalják a fogyatékossággal született gyermeküket, és apaként, társként egyaránt helytállnak a nehezebb körülmények ellenére is.” – tette hozzá a díjról a győztes.

A két előadást követően kerekasztal beszélgetésben járjuk körbe a férfi-apai szerepeket, melyben segítségünkre lesz Polus Enikő, mentálhigiénés szakember, aki a családi szokásokat, a férfi szerepeket és a speciális életutakat kutatja, támogatja nap, mint nap.

Kedves Vendégek, Érdeklődők!

A ma esti előadásra a helyszínen lehet már csak jegyet váltani – ahogy minden előadásunk esetében – az online elővételes vásárlással azonos áron van rá mód készpénzzel fizetéssel. A normál belépő 2.800 Ft, a kedvezményes páros belépő 5.000 Ft. A helyszíni belépő vásárlására 17:15 – 18:00 között van lehetőség.
Mindenkit szeretettel várunk a Villányi úti Konferenciaközpont 420/421 termében!

dátum

ápr 16 2019

időpont

Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem

helyszín

Villányi úti Konferenciaközpont és Étterem
1114, Budapest, Villányi út 11.
kategória

Szervező

+36203586612
Honlap

Sorry, the comment form is closed at this time.