Lelki útravaló 2021

Polus Enikő: Lelki útravaló 2021 – Érzelmi intelligencia fejlesztő, önismereti és lelki muníciót adó előadás és workshop

előadó: Polus Enikő, mentálhigiénés szakember, író

2021. január 9., (szombat) 17:00
online esemény

Polus Enikő mentálhigiénés szakember, író nem régiben megjelent TOP listás könyve – Életünk mellékszereplői – alapján egy átfogó, igazi évindító előadásban és gyakorlati módszerekben gazdag workshopban lehet része azoknak, akik január elején velünk tartanak.

A Felelős Szülők Iskolájának kiemelt előadója olyan lelki muníciót, útravalót állított össze, mely a család minden tagja számára erőt adhat az újrakezdéshez, átkeretezéshez.

Szó lesz a szerepköreinkről – szülői, karrier, stb -, saját magunk felé való elvárásainkról, megfelelési kényszerről, depresszióról, lelki fáradtságról és nem mellesleg azokról a mellékszereplőkről, akik az életutunkon megjelennek és hatással vannak ránk.

Hogyan ismerhetem meg jobban a saját igényeimet?

Mikor és kinek kell NEMET mondanom saját érdekemben?

Ki vagyok én? Milyen szerepköreim vannak?

Kik a segítők és kik az ún. rontók az életutamon? Kik az én mellékszereplőim?

Milyen önismereti módszereket tudok alkalmazni magamon?

Hogyan pihenjek, töltődjek fel?

Miért fontos az átkeretezés, újratervezés?

Önismereti és önsegítő gyakorlatok, érzelmi intelligencia fejlesztő gondolatok és feladatok is részét képezik majd a másfélórás programnak.

dátum

jan 09 2021

időpont

Ár

Jegyvásárlás
kategória

Szervező

+36203586612
Honlap

Sorry, the comment form is closed at this time.