Művészetek Völgye: új kulturális élmények

A Művészetek Völgye új programhelyszínekkel, újcirkusszal, gyerekbarát megoldásokkal és még több színházzal jelentkezik július 21. és 30. között. A klasszikust a latinnal és jazzel ötvöző „kis nagyzenekar”, a Pink Martini önti fel zenével az ország legnagyobb összművészeti fesztiválját idén júliusban. A fesztiválozók most megmondhatják, kiket látnának a legszívesebben a színpadokon, és ezzel a jegyük árát is visszanyerhetik: ehhez csupán a Kívánságlista online játékon kell részt venniük.

A Pink Martini

A karizmatikus énekesnő, China Forbes nyáron a Művészetek Völgyébe vezényli a Pink Martinit, Franciaországból érkezik a Novuelle Vague, valamint az idén tízéves, izgalmas és különleges hangszereken játszó Deluxe emlékezetes bajszokat és még emlékezetesebb zenét hoz majd. A kapolcsi Panoráma Színpad vendége lesz a Quimby, Boban Marković Orchestra, a Csík zenekar és a 30Y is. A könnyűzenei színpadot a Budapest Bár különleges koncertje zárja majd. Hogy kiket látnának a legszívesebben a Völgy 10 napján, azt a fesztiválozók most maguk mondhatják meg: a Művészetek Völgye Kívánságlista játékon való részvételért cserébe a játékosok visszanyerhetik belépőjük árát, és március 28-ig kéthetente újabb és újabb ajándékokra tehetnek szert.

A 27. Művészetek Völgye új programokat és új helyszíneket vonultat fel: Kapolcson Szirtes Edina Mókus Mókus udvarában, Taliándörögdön Hobo kertjében időzhetnek majd a fesztiválozók, Vigántpetenden Cirque du Tókert néven újhullámos cirkuszi helyszín nyílik, az Elevenkert felhozatala a Cseh Tamás Program zenekaraival bővül, a Fonó Budai Zeneház a Kocsor Házban folytatja tovább, a vigántpetendi templom eddiginél is bővebb komolyzenei kínálatáért pedig mostantól a Papageno csapata felel, és idén először a Szimpla Lemming Program csapata is beköltözik a Művészetek Völgyébe. A fesztivál különösen ügyel arra, hogy a legkisebbek is jól érezzék magukat: idén is lesznek gyermekkoncertek, a szülők pedig a helyszínen kedvezményes kísérőjegy váltásával ügyelhetnek csemetéik fesztelen fesztiválozására.

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.