KÉTSZERVOLT, HOLNEMVOLT

karaszmasodikcdMegjelent az Eszter-lánc mesezenekar második CD-je. Lehet vele dudorászni, ringatózni, gurgulázni, mormologni, kacarászni, topogni, forogni…Kortárs költők megzenésített világába hív, de gyerekkorunkból jól ismert svéd gyerekversek is helyet kaptak rajta. A lemezbemutató koncertre 2016. szeptember 24. délelőtt 10.00 órakor kerül sor a MOM Kulturális Központban, garantáltan jó szórakozás az egész családnak.

“Dallamok, versek, bábok, buborékok, ukulele, gitár, bőgő, furulya, dob, derbuka és társai pörögnek ezerrel. Kárász Eszter játszik, táncol, énekel, hadonász, varázsol, miközben viccesen és kedvesen vagy szomorkásan csengnek-pengnek a dalok, a Csukások, Weöresek, Lackfik és Varró Danik. Jó kis koktél, dupla buborékkal, alkoholmentesen.” (Lackfi János)

A lemezbemutató koncertről infok itt