Móra Gyermeknapi Családi Szavalóverseny nyertese Disneylandbe utazhat – Versre fel!

MÓRA GYERMEKNAPI CSALÁDI SZAVALÓVERSENY

forditott-vilag-mora-csaladi-szavaloverseny1A világ legnagyobb magyar nyelvű szavalóversenye, gyerekeknek és családoknak. A verseny, amely összeköti a magyar nyelvet, bárhol a világon. A feladat egyszerű, mégis izgalmas: a szavalóversenyre jelentkező gyerekek, a Fordított Világ című verseskötetből kiválasztják a számukra legkedvesebb, legjobban tetsző verset. A fődíj egy családi álomutazás Disneylandbe!

A ​verseny​ időtartama: 2016. május 15 – június 15. között

MÓRA GYERMEKNAPI CSALÁDI SZAVALÓVERSENY

A világ legnagyobb magyar nyelvű szavalóversenye, gyerekeknek és családoknak. A verseny, amely összeköti a magyar nyelvet, bárhol a világon. A feladat egyszerű, mégis izgalmas: a szavalóversenyre jelentkező gyerekek, a Fordított Világ című verseskötetből /letöltése >>ITT<< / kiválasztják a számukra legkedvesebb, legjobban tetsző verset.

A ​verseny​ időtartama: 2016. május 15 – június 15. között​

A kiválasztott verset elmondva – akár kívülről, vagy olvasva – azt felnőtt segítőik, bármilyen kép-, és hangrögzítő eszközzel (pl. mobiltelefonnal) rögzítik. A felvett kisfilmet, feltöltik a www.forditottvilag.hu weboldalon található, a jelentkezést és regisztrációt követően megkapott címre.

A jelentkezők közül egy rangos zsűri választja ki a legjobb 12 versenyzőt, majd ezt követően közönségszavazás dönt a végső győztesről és a további helyezettekről. Az értékes díjak mellett, mind a 12 döntős versmondó bekerül az ősszel megjelenő verseskötet, hangos – képes könyv mellékletének DVD kiadásába. A verseny Fődíja, egy családi utazás a párizsi Disneylandbe!

A feltöltött versek, a verseny teljes időszaka alatt megtekinthetők, a Kedd Animációs Stúdió mese youtube csatornáján.