KIDS ergonomikus gyerekbútorok – Mayer bútor

Mayer bútor LOGO.03

KIDS ergonomikus gyerekbútorok – Mayer bútor

Miért vásároljanak a szülők ergonomikus gyerekbútorokat a kicsiknek?

Vitathatatlan, hogy manapság óriási a választék a gyerekbútorokból is. A szülők többféle kialakítású, stílusú, színvilágú berendezés közül válogathatnak. A felnőttek többsége hajlamos az esztétikai tényezők alapján döntést hozni vásárláskor. Ez ugyan fontos szempont, azonban arról sem szabad megfeledkezni, hogy a kiválasztott berendezés megfelelően szolgálja a gyermek fejlődését, testi igényeit, egészségét. Amennyiben az esztétikai tényezők mellett fontos, hogy a gyermek kényelmesen használhassa berendezéseit, válassza az ergonomikus gyerekbútorokat!

Milyen íróasztalt vegyek leendő elsős gyermekemnek?

Milyen íróasztalt és széket válasszunk leendő elsős gyermekünknek, illetve milyenre cseréljük a már iskolás lurkó bútorait, ha kinőtte?

A válasz egyértelmű! Ergonomikus íróasztalt és széket vegyünk.

Miért, és mit is jelent ez a kifejezés?

Mikor gyerekeink 6-7 évesen a játékos, szaladgálós óvodai életből hirtelen a komoly iskolába csöppennek, nem is gondolnánk, hogy ez nemcsak szellemileg, hanem testileg is nagy változást jelent számukra. Gondoljunk csak bele! Mennyit is ül egy átlag óvodás egy helyben? És egy kisiskolás? Ez nagy terhet ró az addig szaladgáló, izgő-mozgó kisgyerek gerincére. Sajnos tanulás, munka, sokszor még szabadidő közben is ülnünk kell, ezen nem tudunk változtatni. De az ülés módján igen!

Mayer bútor 01

Válasszunk kisiskolásunknak otthonra ergonomikus íróasztalt és hozzá ergonomikus széket, hogy könnyebben menjen a tanulás, és hogy megelőzzük a későbbi gerincpanaszokat, hátfájást, fejfájást. Már vannak olyan iskolák is, ahol az ergonomikus bútorokat iskolabútorként használják.

Mit is jelent az ergonomikus bútor kifejezés?

Az ergonomikus bútoroknak állítható a magasságuk, ülésmélységük, háttámlájuk, asztallapjuk, stb., ezáltal mindig a legtökéletesebben tudjuk növekvő gyermekünk méreteihez beállítani.

Mayer bútor 04

Az ergonomikus íróasztalok magassága állítható (51 cm-től 93 cm-ig, modelltől függően), asztallapjuk dönthető, amely nagy segítség a kisgyerekeknek az írás tanulásában és nagyon kényelmes a nagyobb gyerekeknek leckeírás közben. A legpraktikusabb asztalok lapja csak részben dönthető, így a fixen maradó részre egyéb kiegészítőket (polc, írószerek, stb.) helyezhetünk.

Mayer bútor 02

Az ergonomikus székek magassága, ülésmélysége, háttámlája állítható. Ezáltal mindig gyermekünk testmagasságának, egyedi igényének megfelelően tudjuk beállítani és az asztal magasságához igazítani. Mindezekkel az ülés számos negatív hatása előzhető meg.

Ezért nagyon praktikusak a gyerek ergonomikus bútorok, hiszen ezeket mindig a gyermek méretéhez igazíthatjuk. Mindig kényelmes lesz és könnyebb lesz az íróasztalon dolgozni. Egyes asztalok olyan kicsire állíthatók, hogy már 5 éves kortól használhatók.

Ezek a bútorok „együtt nőnek” a használóikkal, strapabírók, jól tűrik a gyerekek igénybevételét, több év garancia van rájuk (modelltől függően 1-7 év).

Mayer bútor -03

Ergonomikus asztalhoz tehát ajánlott ergonomikus széket vásárolni, hiszen a lényeg (az ergonómia) csak így érvényesül igazán.

És hogy ezek a remek bútorok hol érhetők el a legegyszerűbben?

Akár pár kattintással megvásárolhatók webáruházunkban:

Fedezze fel kínálatunkat, és vásároljon Ön is ergonomikus gyerekbútorokat!

Ha kérdései lennének termékeinkkel kapcsolatban, keressen bennünket bizalommal elérhetőségeinken!