Dráva Hotel – egy igazi családbarát paradicsom

Dráva Hotel – egy igazi családbarát paradicsom

A harkányi Dráva Hotel Thermal Resort egy igazi családbarát paradicsom!  A Dráva Hotel Harkány központjában, Pécs – Villány vonzásában, Dél – Dunántúlon, az M6-os autópályától 10 percre található A kisállatsimogató mellett számtalan beltéri és kültéri program lehetőséget kínál a gyermekekkel érkezők részére, vagy akár gyerekek táboroztatásához is.

Dráva Hotel

Mi is a legfontosabb egy kellemes wellness hétvége esetén? Kényelmes szálláshely, egészséges ételek, tiszta levegő, számtalan mozgási lehetőség és új élmények. Ez mind megtalálható a Dráva Hotelben! A harkányi Dráva Hotel egy 4 csillagos wellness hotel, rendezvény termekkel, 7,5 hektáron található indoor és outdoor lehetőségekkel. Számtalan szobatípusa közül választhatnak – lakosztály, családi apartmanok, superior szobák – ha Önök családdal érkeznek.

Dráva Hotel

A wellness részleg úszásra és kényeztetésre alkalmas elemei mellett a gyógyászati részleg által kínált pihentető masszázsok, vagy a közös tenisz élménye dobja fel az itt töltött napokat. Kellemes kirándulást tehetnek vendégeink Pécsre, a Siklósi várhoz, Mohácsra, vagy akár a Duna – Dráva Nemzeti Parkba is. Kirándulás, lazulás, családi élmények egy helyen! Jöjjön, foglaljon, minden iskolai szünetben animációval színesítjük a napokat! Kimozdulnál? Mi már nagyon várunk! Dráva Hotel, jobb, mint otthon!